ПоддержатьУкраїнська

"Я мав гарні стосунки з усіма міністрами АПК", — голова УКАБ Алекс Ліссітса

StopCor
StopCor

StopCor

'Я мав гарні стосунки з усіма міністрами АПК', — голова УКАБ Алекс Ліссітса

Таємниці економічного відомства: за інформацією ЗМІ, чинний "головний аграрій" країни Тарас Висоцький свого часу став заступником міністра розвитку економіки за протекцією Алекса Ліссітси, якого називають "сірим кардиналом" галузі. Хто ж насправді "рулить" українським агросектором, та що сам пан Ліссітса думає про відведену йому медійниками роль? Дивіться у матеріалі Марії Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=TdKFyO_wsKA

До 2006 року загадковий пан Алекс Ліссітса мав більш звичне для українців ім’я – Олексій Лисиця. Він був радником міністра агрополітики Юрія Мельника, а також головою правління Українського центру європейської політики, балотувався у народні депутати.

Усе своє життя пан Алекс присвятив аграрній сфері, а у 2007 році заснував і очолив асоціацію "Український клуб аграрного бізнесу".

Алекс Ліссітса Фото: BrandStory

І ось саме асоціація пана Алекса й стала так би мовити золотою жилою для нього — в плані знайомств із новими та впливовими друзями.

До президії клубу, який заснував Ліссітса, входить Юрій Мельник, голова правління "Миронівського хлібопродукту", що належить мільярдеру Юрію Косюку.

Також в УКАБ перебуває вже знайомий нашим глядачам із попередніх розслідувань "СтопКору" Андрій Гордійчук, який "нагрів" звичайних селян на сотні тисяч гривень.

Андрій Гордійчук Фото: СтопКор

А ще – Саймон Чернявський, якого в Мінекономрозвитку призначили керівником ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація". Він кілька років керував агрохолдингом "Мрія", після чого підприємство взагалі продали.

Ось такий цікавий збіг. Недарма Алекса Ліссітсу ЗМІ називають "сірим кардиналом" МінАПК. Утім, сам пан Алекс свою роль коментує дещо іронічно: "Я знав усіх міністрів, і з усіма міністрами АПК у мене були гарні стосунки. Тоді вже можна сказати, що я "сірий кардинал" з 2006 року і керую всіма міністерствами", — стверджує бізнесмен.

Другие новости