ПоддержатьУкраїнська

Як Бонні і Клайд: одіозну дружину ексдепутата-втікача Пехова Лесю Софієнко розшукує МВС

StopCor
StopCor

StopCor

Як Бонні і Клайд: одіозну дружину ексдепутата-втікача Пехова Лесю Софієнко розшукує МВС

Дев’ять життів невловимої Лесі Софієнко: колишня вчителька фізкультури, вдова кримінального авторитета, одіозна агрорейдерка, любителька дорогих авто, королева офшорів, бізнес-партнерка скандального ексміністра Присяжнюка, боржниця держави, дружина біглого Володимира Пехова, а тепер ще й… новоявлена кіпріотка. Що саме привело пані Лесю на острів у Середземному морі – розповідає Ася Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjaoLtPE5Pw

Понад три роки проєкт "Стоп корупції" вів розслідування щодо злодіянь Лесі Софієнко.

Наприклад, про обійстя, яке подружжя Пехова-Софієнко звело на краденій землі. Адже за даними публічної кадастрової карти ця територія – комунальна власність.

Або про агрорейдерство, до якого так добре призвичаїлась наша героїня, і про несплату транспортного збору за надкоштовне елітне авто, яким користується Софієнко і яке записане на її батька.

Або про автівки, яке подружжя взяло в оренду, а повернути забуло, та ще й продало одну з них – розкішний "Лексус", що і стало причиною кримінальної справи проти екс-регіонала.

Одіозна агрорейдерка Леся Софієнко неодноразово фігурувала в розслідуваннях ''СтопКору''

Ну а згодом Пехов зник, а його самого було оголошено в розшук. Утім, вочевидь, без коханого й опори пані Лесі було непереливки – і вона дременула разом за чоловіком, не бажаючи віддавати державі 23 мільйони податкового боргу.

"23 мільйони, ми неодноразово наголошували, що в такий військовий час, як зараз, ця сума грошей дуже потрібна", – підкреслює активіст осередку ГО "Стоп корупції" у м. Львові Віктор Палас.

Нагадаємо, ще торік офіційна перевірка ДФС встановила: бізнес-партнерка міністра-втікача Миколи Присяжнюка Леся Софієнко винна державі багатомільйонний податковий борг. Апеляційний адміністративний суд своїм рішенням підтвердив законність проведеної перевірки фіскальної служби. Та попри це заборгованість досі не стягнуто.

Другие новости