ПоддержатьУкраїнська

"Заробляв на контрабанді гроші", – товариш по службі розповів, як Кива служив в АТО (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Заробляв на контрабанді гроші', – товариш по службі розповів, як Кива служив в АТО (відео)

Ветеран АТО Михайло Майман розповів про спільну службі зі скандальним депутатом "ОПЗЖ" Іллею Кивою. При цьому ветеран розповів кілька цікавих історій, про які до цього мало хто знав.

З'ясувалися нові подробиці про скандального депутата Іллю Киву, про які розповів ветеран АТО Михайло Майман. Ветеран дав інтерв'ю українському журналісту Роману Скрипіну в прямому ефірі, відео якого було опубліковано напередодні.

Mайман повідомив, що Кива під час служби побоювався викрадення і нападу. Через це його охороняв цілий батальйон. При цьому, судячи з розповіді, Кива кришував корупцію і контрабанду на лінії розмежування.

https://youtu.be/NFVYJzQ40w0

За свідченнями товаришів по службі, він заробляв на контрабанді гроші.

"Кива жив у нас в батальйоні, боявся, що його поб'ють чи викрадуть, ми його охороняли всім батальйоном, він їздив з нами на блокпости. Ми контролювали, щоб не було контрабанди, а він контролював, щоб була. У нього там був серйозний бізнес", – ділиться ветеран.

Крім того, Майман поділився ще однією цікавою історією. За його словами, Кива щодня виходив зі свого готелю з білим носом.

"Він щодня виходив з готелю з білим носом, я ж його охороняв і просив витерти ніс, а Кива говорив, що це "зубна паста", – повідомив ветеран української армії.

Другие новости