ПоддержатьУкраїнська

Заручники комунальної кризи: в Ізюмі багатоповерхівку від'єднали від газопостачання

StopCor
StopCor

StopCor

Заручники комунальної кризи: в Ізюмі багатоповерхівку від'єднали від газопостачання

Багатоквартирний будинок на вулиці Гагаріна, 12 в Ізюмі від'єднали від газопостачання через аварійний стан газорозподільних мереж. Мер запропонував жителям самим розв'язувати проблему. Про це розповів керівник Ізюмського підрозділу «Стоп корупції» і депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов.

 Скриншот: СтопКор

57 квартир ізюмців залишилися на кілька діб без газопостачання і сам на сам із проблемою. А все тому, що за газові труби, що перебувають в аварійному стані, роками ніхто не відповідає.

«Кілька років тому в Ізюмі ліквідували ЖЕК та його функції передали КП «Благоустрій», не спитавши людей. Вартість комунальних послуг одразу зросла втричі. Керманичі міста на чолі з мером Марченком уклали договір на обслуговування 159 багатоквартирних будинків з КП «Благоустрій». Так непрофесійно уклали, що газорозподільчі мережі залишилися поза відповідальністю. Тепер, коли труби потрібно ремонтувати, «Благоустрій» каже, що вони не їхні, і «Міськгаз» теж каже, що не їхні», - розповідає подробиці Юрій Козлов.

Опозиційні до мера ізюмські депутати, серед яких і стопкорівець Козлов, зустрілися з постраждалими жителями багатоповерхівки. Люди розповіли, що зверталися до керівника міста. Та мер Ізюма заявив, що поки вони не укладуть угоду, газу не буде. Ані керманич міста, ані всі міські управління, які відповідають за розв'язання питання, не змогли допомогти і зробили винуватцями ситуації самих жителів, констатує депутат.

https://www.facebook.com/100013137638835/videos/1170030870111490/

«Люди не мають укладати договори на обслуговування мереж, це – відповідальність міської влади», - упевнений Юрій Козлов.

Він повідомив: після проведення низки зустрічей і перемовин протягом доби будинок було під'єднано до газопостачання.

Опозиційні до мера депутати Ізюмської міської ради поставили керманичас міста і керманичу КП «Благоустрій» запитання щодо заходів для розв'язання проблеми.

«Питання розв'язували з постачальником газу. Нині питання вирішене, наскільки я розумію», - заявив заступник мера Михайло Іщук.

Утім, опозиційні депутати заявили, що він бреше. Адже розв'язали проблему з відновлення постачання газу саме вони. Натомість заступник мера під час зустрічі з жителями вимагав їх укласти договір на обслуговування будинку на суму 8000 грн на рік, - зазначив ізюмський антикорупціонер.

Зазначимо, керівник Ізюмського відокремленого підрозділу «Стоп корупції» Юрій Козлов разом із колегами-депутатами проводить системні перевірки роботи комунальних підприємств Ізюма та моніторинг порушень у роботі місцевої влади.

Другие новости