ПоддержатьУкраїнська

Заступник голови Миколаївської облради підозрюється у втечі

StopCor
StopCor

StopCor

Заступник голови Миколаївської облради підозрюється у втечі

Михайло Соколов не з'явився на роботі та міг податися "в біги".

Перший заступник глави Миколаївської обласної ради Михайло Соколов у понеділок, 6 червня, не з'явився на робочому місці. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Як раніше повідомлялося, увечері в п'ятницю, 3 червня, в Миколаєві в ході спецоперації СБУ та військової прокуратури за вимагання хабара в особливо великому розмірі за дозвіл на розробку кар'єру були затримані четверо вищих посадових осіб, серед яких перший заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук.

Також були затримані помічник Романчука і його водій. Серед інших фігурантів виявився і помічник глави Миколаївської облради Геннадій Левченко, який на даний момент знаходиться "в бігах".

Пізніше стало відомо, що в корупційній схемі брав участь і перший заступник голови Миколаївської обласної ради Михайло Соколов. В результаті в понеділок, 6 червня, Михайло Соколов не з'явився на своєму робочому місці в Миколаївській облраді.

Крім того, як зазначив співрозмовник видання, вже зараз обговорюється питання про зняття Соколова з займаної посади.

Нагадаємо, депутат Луста натякнув, що вапняковий кар'єр, на якому "погорів" Романчук, лобіював заступник голови облради Соколов.

Другие новости