ПоддержатьУкраїнська

Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски в громадських місцях 

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски в громадських місцях 

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про штрафи за неносіння маски в громадських місцях та транспорті. 

 Фото: Офіс президента

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року", - йдеться у повідомленні на сайті президента.

Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно.

"Закон має на меті запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед громадян України. Документ сприятиме підвищенню соціальної відповідальності громадян і захисту їхнього здоров'я та життя, а також зменшенню кількості випадків зараження коронавірусною хворобою, що допоможе запобігти неконтрольованому зростанню кількості хворих на COVID-19 та перевантаженню медичних закладів", - повідомляють у ОП.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, інфекціоніст та медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова розповіла, що основний показник, щоб відрізнити коронавірус від грипу — це рівень кисню в крові.

Другие новости