ПоддержатьУкраїнська

Журналісти передали депутату-корупціонеру чай і сухарі (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти передали депутату-корупціонеру чай і сухарі (відео)

Скандально відомий «Майстер-Буд», який у Дніпрі пов’язують з батьком депутата міськради В’ячеслава Мішалова, з’їхав з офіційної адреси у невідомому напрямку. Що ж це за компанія-примара, яка виграє багатомільйонні тендери? Щоб отримати відповіді на численні запитання, команда «СтопКору» спробувала відшукати нашого героя за іншими фірмами. Докладніше – у репортажі Марії Гураль з Дніпра.

https://www.youtube.com/watch?v=hDSQyibNh4k

Компанія «Юніком Сіті», яка теж пов’язана з іменем Дмитра Мішалова, зареєстрована за адресою проспект Праці 3-а, проте про цю фірму там навіть не чули.

Ще три інших, а саме: «МАЙСТЕР ІНВЕСТ», «ДОРІС ПЛЮС» та «Завод ЗБК», які стосуються Мішалова, мали б знаходитися за уже відомою нам адресою Курсантська, 7, де також знайти офіс не вдалось.

 Мішалову-старшому належить низка підприємств у Дніпрі

Ще одна фірма – «МАЙСТЕР ГРУП» розташована по вулиці Академіка Чекмарьова, 2. Та як з'ясувалося, відношення до компанії Дмитро Мішалов уже давно не має.

Отже, журналісти вирушили у бізнес-центр «КУБ». Саме там знаходиться офіс Мішалова-молодшого. Туди вже неодноразово приїжджали наші колеги, проте щоразу безуспішно.

Оскільки родина тендерного короля не виходить на контакт ані з журналістами, ані з громадськістю, репортерам довелося піти на невелику хитрість.

Ми відправили В’ячеславу Мішалову посилку з сухарями й чаєм, яку мала передати з рук до рук наш колега під виглядом кур'єра.

 Презент для В'ячеслава Дмитровича від журналістів

А вже наступного дня нам зателефонували з невідомого номера, чоловік назвався В’ячеславом Мішаловим. Проте голос співбесідника виявився зовсім не схожим на голос нашого героя. Тож пошуки невловимих батька і сина тривають.

Другие новости