ПоддержатьУкраїнська

Журналісти припустили, звідки у новопризначеної очільниці ДБР Венедіктової міг взятись Porsche Cayenne

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти припустили, звідки у новопризначеної очільниці ДБР Венедіктової міг взятись Porsche Cayenne

27 грудня 2019 року виконувачкою обов'язків голови ДБР була призначена Ірина Венедіктова – радниця президента Володимира Зеленського з питань судової реформи. Зараз жінці 41 рік, вона їздить на Porsche Cayenne та має колекцію елітних годинників вартістю приблизно 215 тисяч гривень. Чим же займалася пані Венедіктова до свого призначення?

 Ірина ВенедіктоваФото із вільних джерел

Ірина Валентинівна Венедіктова – професор юридичних наук та завідувачка кафедри цивільно-правових дисциплін інституту В.Н. Каразіна у Харкові. Вона також входить в редакційну колегію журналів «Приватне право», «Медичне право», а також є віцепрезидентом Фонду медичного права та біоетики України й головою дисертаційної ради юридичного факультету. Пані Ірина – суддя третейського суду з медичних справ. Обіймала пост радника з питань юридичного аудиту в угодах зі злиття та поглинання в юридичній фірмі «Arbitis».

Раніше вона займалася супроводом діяльності інвестиційних фондів, розв'язанням корпоративних конфліктів, проведенням юридичних аудитів та реструктуризацією бізнесу. Крім того, написала та опублікувала близько 150 наукових робіт у сфері права.

Цікаво, що до свого призначення у ДБР вона була кандидатом на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Втім, вибула з конкурсу, отримавши менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту.

Журналісти припустили, звідки у новопризначеної очільниці ДБР Венедіктової міг взятись Porsche Cayenne

«СтопКор» провів аналіз діяльності пані Венедіктової до нинішнього часу та знайшов нові подробиці.

Виявляється, незадовго до свого шляху в народні депутати від партії «Слуга народу» пані Венедіктова вийшла зі співзасновників декількох приватних підприємств. Вірогідно, паралельно зі своєю викладацькою діяльністю пані Ірина також займалася бізнесом зі своїми батьками та колегами по університету.

Ідеться про ПП «Компанія Вен-Март» та ПП «Чугуївські аграрні інвестиції». На сайті YouControl станом на 2019 рік пані Венедіктова не зазначена у співзасновниках. Згідно з документами, які потрапили до «СтопКору» вона вийшла зі складу засновників підприємств 01.01.2018 року – саме перед початком своєї політичної кар'єри.

Крім того, Ірина разом з чоловіком і батьком перебуває серед актуальних співзасновників ГО «Харківський правничий центр». Інформації про організацію фактично немає, а зайнятість визначається як «Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.». Крім того, ГО «ХПЦ» «Перебуває на обліку в контролюючому органі як такий, щодо якого до ЄДР внесено запис про відсутність юридичної особи за зареєстрованим місцеперебуванням».

Другие новости