ПоддержатьУкраїнська

ЗМІ розкрили, чого домагається Росія в Азовському морі

StopCor
StopCor

StopCor

ЗМІ розкрили, чого домагається Росія в Азовському морі

Росія планує натиснути на східний регіон України не тільки окупацією території, а й економічною блокадою, яка вже почалася в Азовському морі.

Про це повідомляє видання "Новое время", передає "Діалог.UA".

Російська сторона не перестає постачати зброю бойовикам на сході України, а також регулярно затримувати українських громадян в РФ. Тепер же Кремль вирішив позбавити східну частину України економічного прибутку.

Видання повідомляє, що спочатку блокувалося пересування всіх кораблів під українськими прапорами, тепер же повністю заборонений в'їзд іноземних кораблів в акваторію Азовського моря, які тримають курс в Україну. За допомогою такої блокади Росія намагається позбавити Україну хоч якогось прибутку в морських портах і не дати країні заробляти на торгівлі з іншими країнами.

На думку видання, таким чином Кремль хоче, щоб в регіоні не залишилося грошей і бізнесу. Домігшись цього, окупанти зможуть показати, що Схід України не зможе розвиватися без окупованих територій. Представники української сторони відзначають в коментарях виданню, що незабаром буде оголошено про відповідні дії щодо російської сторони.

Другие новости