ПоддержатьУкраїнська

Справа Ольги Федорової – на депутатському контролі

StopCor
StopCor

StopCor

Справа Ольги Федорової – на депутатському контролі

Харківську підприємницю Ольгу Федорову продовжують фактично шантажувати правоохоронні органи. Справа, якої насправді немає, досі знаходиться в роботі Національної поліції. Розмовляти на цю тему відмовляються фактично всі учасники процесу. На захист Ольги встала народний депутат, відома захисниця підприємців Олександра Кужель. Вона одразу розібралася у ситуації та взяла її на депутатський контроль. 

Справа Ольги Федорової – на депутатському контролі

«Вона звернулася з тим, що на неї йде переслідування з боку людини, яка вимагає від неї гроші. Прізвища вона не казала, і я відразу її прийняла після першого дзвінка. На другий день вона приїхала з адвокатом, я зробила всі запити, зателефонувала в податкову, звернулась до пана Продана, і до першого заступника голови по податковій міліції, щоб вони переглянули, чому три роки триває справа: нема жодних порушень, нема жодних звинувачень, і просто заважають підприємницькій діяльності», – повідомила журналістам народний депутат України Олександра Кужель.

Пані Кужель відкрито каже – практика такого собі рейдерства руками правоохоронців існує по всій Україні. Відмовляєшся платити данину – заберуть усе.

До того ж її обурило, що наразі прокурорська та поліцейська атака йде саме на бізнес, адже саму Ольгу вивели в статус свідка, чим фактично обеззброїли її, та залишили просто спостерігати, як гине її справа.

«І я дуже дякую принциповій позиції ХНАУ, яка згідно з моїм депутатським зверненням прийняла рішення про закриття цієї справи, але хочу звернути увагу пана Луценка на те, що у нього залишились корупційні прокурори», – додала пані Олександра.

Зі свого боку, команда «Стоп Корупції» теж продовжує стежити за перебігом подій. Дивіться про це у сюжеті. 

https://youtu.be/W0QZbd6k1yA

Другие новости