ПоддержатьУкраїнська

27-28 лютого 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

27-28 лютого 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу на більшій частині країни можливий дощ, інколи зі снігом, у неділю буде суха погода. У західних областях і в Карпатах опадів не передбачається. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -6...+10 градусів, удень +2...+18. Вітер змінних, переважно південних, північних, східних, південно-східних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ зі снігом, у неділю переважно суха погода. Вночі від -6 до -1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться в межах +2...+5. Вітер південних, південно-східних, північних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. Вночі від 0 до +6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+11. Вітер південний, східний, південно-східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями. На півострові у суботу в регіоні висока ймовірність дощу. У неділю Сімферополі, Євпаторії, Керчі, Севастополі, Красноперекопську опадів не передбачається. У Феодосії, Ялті можливий дрібний дощ. Температура повітря вночі в межах +3...+10 градусів, удень – до +9...+18. Вітер південних, південно-східних, північних і північно-західних напрямків, 1-8 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні йтиме дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура вночі 0...+4 градуси. Денна температура повітря складе +5...+10 градусів. Вітер східних, північних, південних, південно-західних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Температура повітря вночі до -7...+5 градусів, удень +4...+13. Вітер східний, південний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі від -2 до +3, удень – від +7 до +10 градусів. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дощ зі снігом, у неділю буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+3 градуси, вдень +3...+8. Вітер східних, північних, південних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

Другие новости