ПоддержатьУкраїнська

Акція-провокація: невідомі під виглядом ГО "Стоп корупції" провели політичну акцію

StopCor
StopCor

StopCor

Акція-провокація: невідомі під виглядом ГО 'Стоп корупції' провели політичну акцію

Прикрились ім'ям та іміджем ГО "Стоп корупції" і використали стару заявку на проведення акції. Невідомі під прикриттям нашої організації провели політичну акцію під офісом партії "Блок Петра Порошенка". Про захід представників проекту повідомили очевидці.

Акція-провокація: невідомі під виглядом ГО ''Стоп корупції'' провели політичну акцію

"Активісти ГО "Стоп корупції" – поза політикою. Ми не підтримуємо жодну з політичних сил або політичних лідерів. У нас є окремий напрямок – "Стоп політичній корупції". Однак цей рух створений для контролю за чесним та прозорим процесом волевиявлення на виборах Президента України 31 березня. При цьому ми не симпатизуємо комусь із кандидатів, а займаємо нейтральну, зважену та принципову позицію.

Наші колеги будуть працювати спостерігачами на виборах. Тому ми обурені, що хтось намагається використати та піддати сумнівам нашу аполітичність такими акціями-провокаціями. Ми припускаємо, що цей протест був спланований заздалегідь. Так звані "організатори" використали нашу заявку на проведення мирної акції протесту, яка відбулась по вулиці Лаврській місяць тому – 28 лютого.

Акція-провокація: невідомі під виглядом ГО ''Стоп корупції'' провели політичну акцію

Наш протест був спрямований на привернення уваги правоохоронців та Міністерства освіти України до можливої шахрайської схеми в Міжнародному інституті глибинної психології. За нашими даними, керівниця закладу Уварова обіцяє студентам після закінчення навчання диплом державного зразка, а на ділі випускники отримують сертифікат про підвищення кваліфікації.

Ми закликаємо усіх провокаторів утриматись від використання іміджу та бренду ГО "Стоп корупції" та сконцентрувати увагу на проведенні чесних президентських виборів в Україні", – зазначили у ГО "Стоп корупції".

Другие новости