ПоддержатьУкраїнська

Без глядачів: як Суркіс бачить проведення футбольних матчів

StopCor
StopCor

StopCor

Без глядачів: як Суркіс бачить проведення футбольних матчів

Президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс висловився про те, що робити з призупиненим через пандемію коронавірусу сезоном в українській Прем'єр-лізі.

В інтерв'ю Футбольний клуб функціонер заявив, що справедливо було б або не починати другий етап чемпіонату, в якому був зіграний один тур, підвівши риску під першим, коли всі зіграли один з одним по два матчі, або провести усі передбачені регламентом 32 тури.

"В іншому випадку нам не уникнути скандалів і судових процесів, які УЄФА, природно, не потрібні", - додав Суркіс.

На його думку, гаряче прагнення перезапустити сезон не повинно ставити під загрозу людські життя, адже, врешті-решт, футбол - це всього лише розважальний захід, тому важливо, щоб до кінця карантину не зростала кількість хворих коронавірусом.

"Цілком допускаю, що перший час матчі проходитимуть без публіки, але потім на тому ж НСК Олімпійському цілком можна буде розсадити п'ять або десять тисяч глядачів через пару вільних крісел, щоб забезпечити необхідну дистанцію", - припустив Суркіс.

Раніше виконавчий директор української Прем'єр-ліги Євген Дикий заявив про те, що чемпіонат може поновитися на початку червня.

Другие новости