ПоддержатьУкраїнська

Більш як половина глядачів «присудили» перемогу на дебатах Байдену

StopCor
StopCor

StopCor

Більш як половина глядачів «присудили» перемогу на дебатах Байдену

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані опитувань телеканалу CNN.

Водночас лише 28% респондентів вважають, що переміг чинний президент Дональд Трамп.

В опитуванні з тими ж виборцями, проведеному напередодні дебатів 22-27 вересня, 56% сказали, що сподіваються, що Байден переможе, тоді як 43% очікували, що це зробить Трамп.

Телеканал зазначає, що ці дані загалом збігаються з результатами опитувань, проведених після дебатів 2016 року. Тоді 62% глядачів вирішили, що перемога за Гілларі Клінтон, а 27% були переконані, що краще виступив Дональд Трамп.

За результатами опитувань, 65% глядачів вважають, що на останніх дебатах відповіді Байдена були більш правдивими. Загалом 69% вважають, що його претензії до чинного президента справедливі. У Трампа – 29% і 32% відповідно.

57% глядачів заявили, що результати дебатів не вплинуть на їхній вибір 3 листопада, тоді як 32% після перегляду вирішили, що проголосують за Байдена, за Трампа – 11%.

Опитування CNN після дебатів було проведено по телефону і включало інтерв’ю з 568 зареєстрованими глядачами, які спостерігали за дебатами 29 вересня. Похибка цієї вибірки становить 6,3%.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок в Клівленді (штат Огайо, США) пройшли перші теледебати кандидатів на виборах президента США.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

СМИ установили, что в полицию действительно поступило заявление об избиении, однако правоохранителей пока "не допускают"