ПоддержатьУкраїнська

Зґвалтування неповнолітньої на Одещині - колишній інспектор з ювенальної превенції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Зґвалтування неповнолітньої на Одещині - колишній інспектор з ювенальної превенції постане перед судом

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно колишнього інспектора з ювенальної превенції СП Таїровського відділення поліції Київського ВП у м. Одесі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці січня цього року 17-річна дівчина познайомилася з інспектором, коли до поліції звернулася її матір із заявою про зникнення доньки після чергового конфлікту. Правоохоронці склали  відносно матері адміністративний протокол, а з донькою провели бесіду.

11 лютого 29-річний правоохоронець, який на той час займав посаду інспектора сектору ювенальної превенції, змусив поїхати неповнолітню до нього додому, де  вчинив дії сексуального характеру без її добровільної згоди, після чого відвіз потерпілу на місце зупинки громадського транспорту.

За кілька днів постраждала наважилася розповісти про це своєму вчителеві, який переконав її звернутися із заявою до правоохоронних органів.

Встановлені обставини підтверджуються допитами свідків та висновками проведених судових експертиз, а також іншими слідчими (розшуковими) діями.

У квітні 2020 року правоохоронець був звільнений з лав Національної поліції України. 

Таким чином, експоліцейський обвинувачується у зґвалтуванні неповнолітньої особи (ч. 3 ст. 152 КК України).

29 вересня 2020 року обвинувальний акт направлено до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12  років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Одеська обласна прокуратура, оперативний супровід – Одеське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"