Зберуть позачергову сесію Полянської ОТГ у разі відмови суду і знайдуть спосіб повернути водогін Луг місцевим жителям. Таке рішення громада Поляни ухвалила на своїх зборах. На сьогодні в Ужгороді призначене чергове слухання у цій справі. Люди відстоюють місцевий водогін, який ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» не передає у користування сільраді. Систему мали віддати у комунальну власність разом з майновим комплексом «Санаторій Поляна». Замість цього водогін перепродавали між філіями оздоровниці, а жителі Поляни залишились без води.
У Поляні ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» провернула чергову оборудку з профспілковим майном. На відчуження структур оздоровниці Верховна Рада наклала мораторій. Проте попри заборону комплекс кілька разів перепродали.
Про це стало відомо журналістам «СтопКору», які отримали на руки договори купівлі-продажу майна «Укрпрофоздоровниці» підприємству, до якого має пряме відношення головний лікар «Санаторію «Поляна».
Знімальна група розслідує скандал, який протягом кількох років територіальна громада Поляни намагається вирішити законним шляхом.
«Договори, які є у знімальної групи, з юридичного боку є досить унікальними. Усіх деталей щодо купівлі майна ми не розкриваємо до закінчення розслідування, але їхня особливість полягає у тому, що відповідно до листів «Санаторію «Поляна» площа майна санаторію залишилася незмінною.
Знімальна група звернула увагу на ці договори, тому що майже і у такий спосіб у 2000 році була зроблена імітація купівлі-продажу водогону «Луг».
Отримані в ході розслідування журналістами «СтопКору» документи та пояснення дійових осіб цієї оборудки не сходяться. Документи, якими апелює «Укрпрофоздоровниця», щонайменше дивні. У паперах десь не збігаються дати, десь суддя не може розібрати відтиск печатки та відповісти на питання: Хто? Де? У кого купив?
«Укрпрофоздоровниця» апелює реєстраційним посвідченням, яке не відповідає чинному на той час законодавству, існує у єдиному екземплярі та не внесене в жоден реєстр речових прав», – розповідають деталі справи журналісти «СтопКору».
Судова тяганина територіальної громади з ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» тягнеться з 2015 року. Раніше Вищий господарський суд скасував рішення, згодом Верховний суд вчинив так само та скерував справу на новий розгляд.