ПоддержатьУкраїнська

Бойовики планують обстріляти Донецьку фільтрувальну станцію – Бутусов

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики планують обстріляти Донецьку фільтрувальну станцію – Бутусов

Екс-начальника штабу "Міністерства оборони" терористів так званої "ДНР" звертався до мешканців Донецька із закликом готуватись до найгіршого, а також починати бурити свердловини. Така пропозиція пов'язана із подіями на Донецькій фільтрувальній станції та можливістю відімкнення Донецька від чистої води. Але найманці зі сторони РФ готуються до обстрілу фільтрувальної станції.

Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у соціальній мережі.

Також Бутусов прокоментував ситуацію із зачиненням на ключ одного працюючого туалету у "міністерстві" під час того, як тривали бої під Донецьком. Не забув журналіст і про вартового, який стояв біля туалету.

"І тільки сам Хасанов зумів розблокувати туалет і провести туди начальника ППО "ДНР"! Звичайно, слід зазначити, що сам Хасанов – громадянин РФ, російський військовослужбовець, зараз проживає в Москві. Ось такі вони – вожді донецьких шахтарів, жителі Донбасу, яким правосеки не давали говорити по-російськи", – прокоментував ситуацію Бутусов.

Він акцентував увагу на тому, що, зважаючи на ажіотаж навкруги фільтрувальної станції, можна зробити висновок, що терористи готуються до її обстрілу. Бутусов зазначив, що терористам необхідний лише привід для того, щоб отримати як найбільше гуманітарки, а також ресурсів.

"Чого жаліти міську інфраструктуру? Кононов і Захер себе туалетами завжди забезпечать і охороною їх забезпечать", – підсумував журналіст.

Раніше повідомлялось, що Донецька фільтрувальна станція поблизу Авдіївки потрапила під обстріл бойовиків.

Нагадаємо, у штабі АТО повідомили про повне припинення роботи Донецької фільтрувальної станції, проте вода до Авдіївки подається у штатному режимі. Наразі вже відомо, що ДФС перебувала в епіцентрі обстрілів з боку проросійських бойовиків, внаслідок чого зазнала значних пошкоджень.

Другие новости