ПоддержатьУкраїнська

Бойовики відзняли показовий сюжет про зустріч полонених бійців АТО з родичами

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики відзняли показовий сюжет про зустріч полонених бійців АТО з родичами

2 березня сепаратистські ЗМІ показали два сюжети про візит на окуповану територію "ЛНР" родичів чотирьох військовополонених. Матерям і дружинам нібито дозволили потрапити не територію СІЗО, де утримуються бійці АТО, і навіть передати військовим харчові продукти та речі.

Керівник робочої групи з обміну військовополонених "ЛНР" Ольга Кобцева розповіла, що в окуповане місто приїхали родичі чотирьох полонених, з рідними п'ятого бійця АТО окупантам не вдалося зв'язатися. Всі візитери могли передати полоненим привезену з собою їжу і необхідні речі, передає "Діалог.UA".

"Ми приїхали сюди з гуманітарною місією. Я особисто – подивитися, як знаходиться мій син, чи живий він, здоровий. Здоров'я у нього слабке - У нього астма, але знаходиться в хороших умовах, чистий, купили йому і ліки, за що я дуже всім вдячна всім ", – зазначила мати Владислава Родіонова Людмила.

Молода людина знаходиться в застінках окупантів вже 10 місяців. На підконтрольній Україні території у нього залишилися батьки, дружина і 5-річний син. Олександр Суслов приїжджав до племінника, який потрапив в полон рік тому. "Про його місцеперебування до останнього часу мені не було нічого відомо, ні мені, ні членам його сім'ї", – розповів чоловік.

https://youtu.be/RHQXWEtG4R8

Цікаво, що в "ЛНР" заявили, що нібито терористи ініціювали подібний візит. Саму зустріч родичів і полонених не показали, зате в сюжетах неодноразово прозвучали слова подяки на адресу сепаратистів від родичів бійців АТО. До слова, радник голови СБУ Юрій тандем раніше заявив, що до Луганська відправляться родичі п'яти військових. Подібний візит відбудеться завдяки мінським угодами.

Раніше блогер Денис Казанський заявив, що в підвалах "ДНР" знаходиться близько 3000 чоловік. Тим часом Ірина Геращенко розповіла про нову формулу обміну полонених.

Другие новости