ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" повідомив про спробу члена Вищої ради правосуддя Гречківського самоусунутись від справи судді Ємельянова

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' повідомив про спробу члена Вищої ради правосуддя Гречківського самоусунутись від справи судді Ємельянова

Член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський зробив спробу самовідводу під час слухання справи про відсторонення від посади судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Про це повідомили активісти "Стоп корупції", які були присутні на засіданні.

Член Вищої ради правосуддя та герой розслідування "СтопКору" Павло Гречківський під час слухання справи про відсторонення судді Ємельянова заявив про самовідвід, проте йому відмовили. Ми припускаємо, що це пов'язано із тим, що наша колега Лілія Ткачук у своєму сюжеті показала, що родина Артура Ємельянова була бізнес-партнером нинішнього члена Вищої ради Правосуддя Павла Гречківського, що також зараз перебуває під слідством за вимагання хабара у розмірі 500 тисяч доларів. І попри всі заперечення обох сторін, "СтопКор" знайшов факти, які підтверджують їхній дружній зв’язок", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, напередодні Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генпрокурора Юрія Столярчука щодо продовження строку тимчасового відсторонення Судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це із засідання повідомили активісти "Стоп корупції".

"Згідно з рішенням ВРП, Ємельянова відсторонили до 17 квітня 2017 року. Сам головний герой на засідання не з'явився, не прийшли і його адвокати", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, суддя Ємельянов підозрюється ГПУ в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював. Раніше Ємельянову оголошувалась підозра в незаконному збагаченні. Припускали, що йому належать 13 мільйонів франків у банку Ліхтенштейну.

Додамо, що "СтопКор" у розслідуванні показав усю правду про скандального суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Ємельянов зробив стрімку і блискавичну кар'єру, за 10 років роботи у системі українського правосуддя поміняв кілька судів на Донеччині та "доріс" до столичного Вищого господарського суду України.

Саме там під патронатом свого тодішнього керівника, очільника Вищого господарського суду Віктора Татькова, Ємельянов організував найбільшу в країні корупційну схему, у якій були залучені півтисячі суддів.

https://youtu.be/9haS1A0gkn8

0

Другие новости