ПоддержатьУкраїнська

Бойовики зберігають важке озброєння на території пологового будинку та дитсадка

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики зберігають важке озброєння на території пологового будинку та дитсадка

Обставини в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі продовжують залишатися складними. Бойовики продовжують здійснювати провокаційні обстріли з використанням заборонених 120 і 122-мм мінометів, а також танків і БТР.

Про це повідомляє Головне управління розвідки українського оборонного відомства.

Повідомляється, що бойовики продовжують використовувати об'єкти цивільної інфраструктури для маскування. Зокрема, в населеному пункті Мокроєланчик ворог розмістив сім 122-мм артилерійських установок на території дитячого садка. У населеному пункті Южна Ломуватівка підрозділ ворога на БМП розміщено на території пологового будинку. Територія колишнього заводу хімічних реактивів в Куйбишевському районі Донецька використовується окупантами для ведення обстрілу по українських військових.

Серед іншого стало відомо, що командування 2 АК (Луганськ) ВС РФ має намір виселити туберкульозний диспансер в населеному пункті Ровеньки з метою обладнання в ньому військового госпіталю. При цьому в розвідці зазначили, що проросійські бойовики продовжують стріляти по своїх же позиціях, звинувачуючи в цьому бійців антитерористичної операції. Розвідка також повідомила про те, що бойовики продовжують дезертувати зі своїх позицій. Так, на сьогодні в розшуку перебуває 63 бійці четвертої окремої мотострілкової бригади (Алчевськ), які самовільно покинули розташування військової частини.

До слова, раніше жителі Донбасу висловили невдоволення діями найманців з Бурятії.

Другие новости