ПоддержатьУкраїнська

"В туалет ходив у баночку", – семирічний Єгор Твердохліб розповів подробиці його викрадення

StopCor
StopCor

StopCor

'В туалет ходив у баночку', – семирічний Єгор Твердохліб розповів подробиці його викрадення

Семирічному Єгору Твердохлібу, якого викрали зі школи у січні цього року, довелось сидіти в машині з озброєними молодиками близько 12-ти годин. За цей час дитина не мала змоги навіть вийти в туалет – мама-викрадачка запропонувала йому сходити в баночку. Про це хлопчик розповів 25 вересня  під час прямого включення на пресконференції в медіацентрі “СтопКор” на тему “Викрадення дитини: чи захистить суд 7-річного Єгора Твердохліба?”

 Фото: СтопКор

"Я не хотів йти зі школи 15 січня. Дядько Толя зайшов у клас та притримав двері. Потім увірвалась Марина і за нею зайшла мама. Потім до мене підбігли, взяли та понесли в чорну машину. Пристебнули та повезли. Попереду сиділи чоловіки з "калашем" та пістолетом, які перезаряджали зброю. Коли був у машині – було дуже страшно. Я злякався, що переді мною заряджали "калаш", я бачив зброю. Якісь невідомі дяді сиділи переді мною", – нагадав він.

За словами Єгора, він провів у машині близько 12 годин, а коли захотів у туалет – довелось скористатись баночкою.

"Що то були за люди? Я не знаю. 12 годин я провів у машині. Я сходив у баночку (до туалету). Марина та мама не випускали мене. Я просився в туалет", – розповіла дитина.

Він також заявив, що хоче жити з татом, бо той "мене любить, не ображає та не лишає самого в кімнаті".

"Маму не хочу бачити. Мене з татом усе влаштовує. Я хочу з ним жити".

 Єгор включився через Скайп Фото: СтопКор

Про це Єгор також мав заявити в Кропивницькому апеляційному суді, куди його з подачі матері викликали на допит у якості свідка.

"Ми тоді приїхали та чекали приблизно дві години. Я дуже хотів тоді сказати, що я хочу жити з татом".

Зазначимо, що допиту так і не відбулося через неявку матері.

Нагадаємо, в середині січня цього року у Кропивницькому хлопчика без його згоди просто винесли з класу посеред уроку. Мати, яка з батьком дитини розлучена, заплатила гроші охоронцям із фірми «Самсон» за такі особливі послуги – п'ять тисяч гривень. Коли поліція перехопила викрадачів, мати зачинилася в автомобілі охоронної фірми та протримала там семирічного сина 10-12 годин поспіль. Дитина перебувала в оточенні озброєних чоловіків, Визволити малого тоді не вдалося навіть працівникам служби захисту дітей. Єгорку не випускали навіть в туалет. Дитина пережила стрес.

Врешті, затримати викрадачів змогли тільки за допомоги спецпідрозділу. В охоронців вилучили зброю, із якою вони цілком спокійно заходили до школи. За місяць хлопчика вдалось відшукати. Зараз він проживає з батьком і перебуває на домашньому навчанні, бо боїться нового викрадення. Суд заборонив матері переслідувати дитину.

Другие новости