ПоддержатьУкраїнська

"Дах поїхав": хто винен у зриві навчального процесу в Броварах?

StopCor
StopCor

StopCor

'Дах поїхав': хто винен у зриві навчального процесу в Броварах?

Зсунутий дах та вимушені канікули – ось як феєрично розпочався навчальний рік для броварських школярів! Знімальна група «Стоп Корупції» відвідала Броварську загальноосвітню школу № 7. Тутешніх учнів евакуювали через руйнування даху ще 23 вересня. Відтоді уроків тут нема. Хто винен, хто відповідальний та чи взагалі будуть покарані винні, – дізнавались журналісти «СтопКору».

"Навчальний рік у розпалі, нам кажуть – два тижні мінімум… а там і чверть закінчується. Тобто цим питанням ще навіть ніхто не почав займатися. Куди подіти 2000 дітей?", – обурюється батько учня ЗОШ №7 Олександр Лаптєв. 

''Дах поїхав'': хто винен у зриві навчального процесу в Броварах?

Батьки скаржаться: керівництво школи навіть нічого толком не пояснило. А можливо навмисно приховало, чому дітей потрібно негайно забрати зі школи?  І ще вони впевнені: інцидент у школі стався через будівництво офісного центру навпроти навчального закладу, яке, за словами місцевих, лобіюється міськрадою.

"Оскільки мер нашого міста має пряме відношення до будівництва бізнес-центру, то вони максимально обійдуть цю ситуацію, аби ситуацію пом'якшити, щоб будівництво нібито не було винним у жодному випадку", – впевнена мати однієї з учениць, Алла. 

''Дах поїхав'': хто винен у зриві навчального процесу в Броварах?

У Романа Сімутіна, голови стопкорівського осередку в Броварах, також навчаються діти в сумнозвісній школі. Коли видавали дозвіл на будівництво навпроти закладу, він був депутатом міської ради та намагався завадити будівельним роботам.

"Я зробив певний ряд дій – це я подавав звернення до прокуратури  щодо скасування цих рішень. Тоді, за режиму Януковича, було важко щось просунути. Я дійшов до Генпрокуратури", – розповідає Роман.

Однак до слів депутата не дослухалися. Цього року роботи відновили, і дах школи завалився. Однак, як вдалося з'ясувати команді «СтопКору»,   є ще одна – корупційна причина інциденту, що ледь не призвів до трагедії.

Дивіться ексклюзивне розслідування "Стоп Корупції": 

https://www.youtube.com/watch?v=iGmENOWUNoE&t=93s

Другие новости