ПоддержатьУкраїнська

ДБР прийшло з обшуками в Криворізьку міськраду (відео)

Артем Некрасов
Артем Некрасов

Журналист, редактор

ДБР прийшло з обшуками в Криворізьку міськраду (відео)

Працівники Державного бюро розслідувань 7 лютого прийшли з обшуками до Криворізької міської ради. Повідомляється, що це відбувається у рамках справи про втрати бюджетом майже 700 млн гривень. 

 ДБР прийшло з обшуками в Криворізьку міськраду Фото: dbr.gov.ua

За інформацією правоохоронців, у квітні 2021 року Криворізька міська рада уклала 82 договори на оренду земельних ділянок. Посадовці суттєво знизили ціну за оренду, внаслідок чого бюджет втратив майже 700 мільйонів гривень. 

Наразі співробітники Бюро вилучають договори оренди та іншу документацію. Попередня кваліфікація - службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Фігурантам справи загрожує до 5 років позбавлення волі. 

https://youtu.be/7p84QO_jPo8

Читайте також інші схожі новини:

  • ДБР розслідує справу проти нацгвардійця Артемія Рябчука, який застрілив 5-ьох осіб і стільки ж поранив у Дніпрі.
  • Державне бюро розслідувань 28 січня прийшло з обшуками до народного депутата з об’єднання ексспікера ВРУ Разумкова Олега Воронька. Його звинувачують у підробленні документів.
  • Адвокатесса, як з'ясувало ДБР, обіцяла своєму клієнту домовитись з чиновниками Міністерства юстиції щодо вирішення його питання. Жінка стверджувала, що для цього потрібно підкупити колегію міністерства.

Другие новости