ПоддержатьУкраїнська

Держдеп: Уважно відстежуємо ситуацію із затриманням Саакашвілі

StopCor
StopCor

StopCor

Держдеп: Уважно відстежуємо ситуацію із затриманням Саакашвілі

З відповідною заявою виступив під час телефонного брифінгу речник Державного департаменту Нед Прайс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми стежимо за розвитком подій дуже уважно. Ми закликаємо грузинську владу забезпечити справедливе ставлення до Саакашвілі відповідно до законів Грузії та її міжнародних зобов'язань у сфері прав людини», - окреслив Прайс позицію США щодо затримання Саакашвілі, який оголосив у в'язниці голодування.

Як повідомляв Укрінформ, Міхеїла Саакашвілі 1 жовтня затримали у Грузії, куди він прибув уперше за вісім років. Саакашвілі був президентом Грузії у 2008-2013 роках. Після поразки на виборах 2013 року він залишив країну.

Після цього проти політика порушили низку кримінальних справ, за деякими з них він був засуджений заочно. У 2015 році він Саакашвілі позбавлений громадянства Грузії, вже майже шість років він є громадянином України.

4 жовтня український консул відвідала Міхеіла Саакашвілі в пенітенціарному закладі у місті Руставі, повідомляється, що його стан - задовільний.

Джерело: Укрінформ

Другие новости