ПоддержатьУкраїнська

США продовжать застосовувати закон до Nord Stream 2 - Держдеп

StopCor
StopCor

StopCor

США продовжать застосовувати закон до Nord Stream 2 - Держдеп

Про це під час телефонного брифінгу в Державному департаменті США заявив речник відомства Нед Прайс, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми продовжуємо виступати проти цього трубопроводу, надалі вважаючи його геополітичним проєктом Російської Федерації», - наголосив Прайс у відповідь на прохання прокоментувати тестування Nord Stream 2 російською стороною.

«Ми продовжимо застосовувати закон – згідно з нашими періодичними оглядами, які, безумовно, тривають», – додав речник Держдепу.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок оператор Nord Stream 2 заявив, що розпочав процедуру заповнення газом першої нитки після отримання відповідного дозволу Данського енергетичного агентства.

У США діє низка законодавчих актів, у тому числі PEESA, PEESCA і CAATSA, які визначають періодичність представлення Державним департаментом оглядів Конгресу, де мають бути вказані всі фізичні та юридичні особи, що беруть участь у проєкті Nord Stream 2. Відповідно до цих оглядів адміністрація США має вводити санкції проти визначених суб’єктів з метою блокування проєкту російського газопроводу.

Джерело: Укрінформ

Другие новости