ПоддержатьУкраїнська

Діяльність «Слуги народу» Зеленський оцінив на тверду «трієчку»

StopCor
StopCor

StopCor

Діяльність «Слуги народу» Зеленський оцінив на тверду «трієчку»

Як передає Укрінформ, про це Глава держави сказав у коментарі журналістам, яке транслював телеканал "Дом".

"Щодо питання звільнення міністрів - зараз це питання не стоїть. Є робота. Робота фракції, робота Кабміну... Є незадоволення роботою. І питання щодо спікера, є питання щодо уряду. Але це питання не про особистості... Це питання до результатів. У всіх є завдання - зробити той чи інший результат. І тому питання до деяких міністрів може бути тільки одне: показуй, які завдання були і як вони виконані у ці терміни... Мало бути гарною людиною. В державі у нас багато мільйонів гарних людей, які віддали тобі можливості. І, будь ласка, змінюй державу на краще, не вмієш – вибач", — прокоментував Зеленський.

На прохання журналістів оцінити діяльність партії "Слуга народу" за 5-бальною шкалою, Зеленський поставив оцінку – "3+". А щодо себе — наголосив, що оцінку йому має ставити народ, який обрав його на цю посаду.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив, що основне протиріччя щодо Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова полягає в тому, що він не поділяє програмні засади партії "Слуга народу", які підтримали 73% громадян України на президентських виборах у 2019 році.

Джерело: Укрінформ

Другие новости