ПоддержатьУкраїнська

За добу понад 600 нелегалів намагалися перебратися з Білорусі до Польщі

StopCor
StopCor

StopCor

За добу понад 600 нелегалів намагалися перебратися з Білорусі до Польщі

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із посиланням на дані Прикордонної служби Польщі, оприлюднені у Твіттері.

“У перший день жовтня на польсько-білоруському кордоні зафіксовано 601 спробу нелегального перетину”, - йдеться в повідомленні.

Попередній "рекорд" був зафіксований 30 вересня - 529 випадків.

Як зазначається, прикордонники напередодні затримали 29 нелегальних мігрантів, зокрема 23 громадян Іраку, двох громадян Анголи та громадянина Конго. Крім того, затримано п’ятьох іноземців за сприяння у нелегальному перетині кордону.

Польські прикордонники зазначають, що у центрах для іноземців перебуває 1490 осіб, серед яких найбільше громадян Іраку – 735. При цьому лише 44% іноземців подали прохання про надання міжнародного захисту на території Польщі.

Прикордонна служба РП заявляє, що білоруська сторона сприяє нелегальним мігрантам, які намагаються перетнути кордон. На підтвердження цього прикордонники оприлюднили у Твіттері відео.

Як повідомлялося, Польща на початку вересня запровадила на 30 днів надзвичайний стан у 183 населених пунктах Підляського і Люблінського воєводств, які межують з Білоруссю. Згодом НС було продовжено на 60 днів – до кінця листопада.

Польща та країни Балтії звинувачують режим Лукашенка у гібридних діях проти країн ЄС через штучне створення міграційного тиску на кордоні.

Джерело: Укрінформ

Другие новости