ПоддержатьУкраїнська

Донецькі студенти не хочуть отримувати технічні спеціальності: влада "ДНР" назвала причину

StopCor
StopCor

StopCor

Донецькі студенти не хочуть отримувати технічні спеціальності: влада 'ДНР' назвала причину

Виші невизнаної "ДНР" вже проводять роботу по залученню абітурієнтів. У навчальних закладах Донецька чекають не тільки місцевих випускників шкіл, але і сподіваються, що вступом в їх ВНЗ зацікавляться жителі підконтрольної Києву території Донбасу.

Начальник відділу вищої професійної освіти "Міністерства освіти й науки ДНР" Тетяна Денисова каже, що з 2014 року технічні спеціальності стали непотрібними: через падіння економіки випускникам не могли запропонувати робочі місця, передає "Діалог.UA".

Зараз на окупованих територіях популярні юриспруденція, медицина, економічні та військові спеціальності.

"Сподіваємося, в цьому році у нас абітурієнти захочуть перепрофілюватися в технічні спеціальності, тому що технічні спеціальності були найменш популярні в попередні роки. Не було працевлаштування ", – заявила Денисова.

За її словами, економіка "ДНР" починає працювати, що дозволить випускникам розраховувати на подальше працевлаштування після отримання диплома.

За даними сепаратистських ЗМІ, на захопленій території знаходяться сім тисяч 11-класників і близько 11 тисяч 9-класників. Раніше школярі Донецька заявили, що не хочуть жити в "ДНР", що викликало переполох в керівництві "республіки".

Тим часом в Луганській області учні загальноосвітніх закладів відмовилися від георгіївських стрічок 9 травня.

Другие новости