ПоддержатьУкраїнська

Фракція «Слуга народу» сьогодні обговорить кадрові питання - речниця

StopCor
StopCor

StopCor

Фракція «Слуга народу» сьогодні обговорить кадрові питання - речниця

Про це в Телеграмі повідомила речниця фракції Юлія Палійчук, передає Укрінформ.

"О 19:00 у КВЦ "Парковий" відбудеться засідання фракції "Слуга народу". На ньому народні депутати обговорять план роботи на поточний пленарний тиждень, а також деякі кадрові питання", – зазначила Палійчук.

За її словами, на засіданні фракції очікується виступ новообраного голови партії "Слуга народу" та представлення трьох обраних народних депутатів, які на пленарному засіданні ВР 16 листопада складуть присягу та приєднаються до парламентської фракції "СН". Ідеться про Сергія Кострійчука (№ 140 виборчого списку), який стане депутатом замість Ірини Верещук, Сергій Козиря, обраного депутатом на проміжних виборах на окрузі №184, і Віталія Войцехівського, обраного на окрузі №197.

Як повідомляв Укрінформ, 15 листопада відбудеться з’їзд партії "Слуга народу". Головним питанням зборів стане переобрання голови політсили.

Чинного голову партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка було обрано на посаду першого віцеспікера парламенту, у зв'язку з цим він вирішив скласти свої повноваження в керівництві політсили. При цьому Корнієнко залишиться членом партії "СН".

Він пропонуватиме на посаду очільниці партії кандидатуру народного депутата Олени Шуляк.

Джерело: Укрінформ

Другие новости