ПоддержатьУкраїнська

"Ганьба "ДНР", ганьба Захарченку!" – в Горлівці навіть адепти "республіки" клянуть "нову владу"

StopCor
StopCor

StopCor

'Ганьба 'ДНР', ганьба Захарченку!'  – в Горлівці навіть адепти 'республіки' клянуть 'нову владу'

У третю річницю існування невизнаної "ДНР" колишні прихильники подібного "народовладдя" остаточно розчарувалися в своїх ватажках.

''Ганьба ''ДНР'', ганьба Захарченку!''  – в Горлівці навіть адепти ''республіки'' клянуть ''нову владу''

Сепаратисти заявляють, що ставлення "ДНР" до народу – скотиняче. Про це мешканка окупованої Горлівки написала в соцмережі, передає "Діалог.UA".

"Вся тисячна черга, яка стояла на дикому холоді на "митниці ДНР" з 6 ранку до 3 дні, кричала "ганьба "ДНР", ганьба Захарченко, ганьба Приходько" і "годували одних – тепер годуємо інших, але вже "своїх" "Не вірилося, але зазнала все на собі – ставлення "ДНР" до народу саме скотиняче ", – пише Наталія Павлова.

''Ганьба ''ДНР'', ганьба Захарченку!''  – в Горлівці навіть адепти ''республіки'' клянуть ''нову владу''

За словами жінки, на блокпосту після вивантаження з 14-го автобуса за дві зупинки до кінцевого пункту люди біжать, щоб швидше стати в чергу, падають в бруд. У туалетах бруд такий, що доводиться справляти нужду на узбіччях.

"Солдати", що збирають паспорти, беруть хабарі за пропуск без черги. "Де ти, владо? І хто на референдумі, якщо він буде, піде голосувати за вас при такому розкладі? Непритомніють? Медик не встигає підбігати!"- обурена Павлова.

Раніше ЗМІ дізналися, що план Володимира Путіна по анексії захопленого Донбасу завершено – Росія почне інтеграцію "Л/ДНР" до свого складу. Тим часом ватажок "ДНР" Олександр Захарченко не дав голодним шахтарям провести мітинг в Донецьку.

Другие новости