ПоддержатьУкраїнська

Глава Меджлісу запропонував карати росіян, які переселяються до Криму

StopCor
StopCor

StopCor

Глава Меджлісу запропонував карати росіян, які переселяються до Криму

Рефат Чубаров пропонує запровадити покарання для тих, хто незаконно переселяється в окупований Росією Крим.

З території анексованого Криму витісняють громадян України, а на їх місце незаконно заселяють росіян, тому необхідно передбачити зміни у законодавстві для покарання тих, хто незаконно потрапляє в ТОТ АР Крим на проживання.

Про це на КПВВ "Чонгар", де відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, АРК та міста Севастополя, заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє Укрінформ.

"Ми маємо працювати над законопроєктами і у нас були певні напрацювання. Я візьму лише одну сферу – це ж не просто репресії (в АР Крим – ред.). Це витісняються кримські татари та етнічні українці. Одночасно туди переселяються громадяни Росії. Хто нам заважає вносити у кримінальний кодекс поправки, як будуть переслідуватися ті люди, які поселилися у Криму (попри те, з якої вони країни, якої вони національності) попри законодавство України", - зазначив Чубаров, передає "Чорноморські новини" посилаючись на "Укрінформ".

Другие новости