ПоддержатьУкраїнська

Голова ОТГ у Бородянці Сахарук грає в хованки із журналістами

StopCor
StopCor

StopCor

Голова ОТГ у Бородянці Сахарук грає в хованки із журналістами

Техніка не справляється і потрібно більше часу для опрацювання інформації. Так у Бородянській сільраді відреагували на запит журналістів руху «За чесні вибори». У селищного голови Сахарука пообіцяли надати відповіді на запитання за 20 днів. У документі ішлося про надання договорів та рішень щодо реконструкції історико-меморіального парку на вулиці Центральній у Бородянці.

 Голова селищної ради Бородянки не може відповісти на запит журналістів через брак техніки. Фото: скрін відповіді на запит.

«Сахарук порушує закон і не відповідає у відведений термін на інформаційні запити. Схоже, що чиновник уникає відповідей на запитання журналістів. Раніше ми не застали його на робочому місці у приймальний день. Потім на прохання Сахарука ми у месенджері надіслали свої запитання йому на мобільний телефон. Після цього він попросив підготувати офіційний запит, а тепер уникає пояснень нібито через якісь технічні проблеми. Якщо Сахарук не надасть відповіді протягом 5 днів, ми усі запитання оприлюднимо на широкий загал у ЗМІ», — зазначає журналістка Алла Легеза.

Нагадаємо, що за даними представників руху «За чесні вибори», Сахарук перед місцевими виборами роздає землі людям зі свого оточення. Серед щасливих власників 0,20 гектара — родичі працівників сільради у Бородянці. Ще 2 гектари на території ОТГ отримав громадянин Росії.

Загалом роздали 60 гектарів землі.

Також активістам руху стало відомо про зміну цільового призначення ділянок під будівництво бетонного заводу ТОВ «РС Планета». У цьому питанні не врахували думку місцевої громади. А ці землі газотранспортні і у випадку якоїсь аварії може статись величезна катастрофа.

Додамо, що за словами місцевих жителів, Сахарук є фігурантом 36 кримінальних справ, з-поміж його ймовірних злочинів – розкрадання бюджетних грошей та організація нелегальних підприємств.

На минулих виборах у Бородянці масово скуповували голоси виборців. За голос платили від 300 до 1000 гривень.

Представники громадського руху «За чесні вибори» у вересні почали моніторинг порушень виборчого законодавства. Це масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього передвиборчого процесу. Стартували у місті Обухів під Києвом. Головна мета – забезпечити проведення виборів чесно та прозоро.

Активісти руху уже побували в Борисполі, Бородянці та Обухові. На черзі інші міста.

Другие новости