ПоддержатьУкраїнська

52 кандидати успішно пройшли добір на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора – завершено проведення співбесід

StopCor
StopCor

StopCor

52 кандидати успішно пройшли добір на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора – завершено проведення співбесід

Кадровими комісіями завершено проведення співбесід з кандидатами в рамках другого добору юристів з-поза системи на вакантні посади прокурорів в Офіс Генерального прокурора.

За результатами двох етапів добору – складення іспиту у формі анонімного тестування на знання законодавства та загальні здібності і навички, 204 кандидати набрали мінімально допустиму або більшу кількість балів. Вони увійшли до рейтингу, що формується з розрахунку не більше як два кандидати на одну вакантну посаду, оприлюднену в оголошенні про добір. Їх було допущено до наступного етапу – співбесіди.

За результатами проведення співбесід 52 кандидати успішно пройшли добір. Вони будуть направлені на проходження стажування, яке складається з теоретичної (первинної) та практичної підготовки.

Перший етап стажування – теоретичну підготовку кандидати проходитимуть на базі Тренінгового центру прокурорів України. До практичної підготовки будуть допущені особи, які успішно пройдуть перший етап стажування.

Після завершення практичної підготовки складається висновок про результати її проходження, у якому надається оцінка володінню кандидатом основними навичками застосування законодавства за напрямами прокурорської діяльності.

Висновок про успішне проходження стажування надсилається до кадрового підрозділу органу прокуратури для забезпечення призначення кандидата на вакантну посаду прокурора в установленому порядку.

Другие новости