ПоддержатьУкраїнська

«Головна причина – забудовники-олігархи у Київраді», - Борислав Береза про проблеми будівництва у столиці

StopCor
StopCor

StopCor

«Головна причина – забудовники-олігархи у Київраді», - Борислав Береза про проблеми будівництва у столиці

Під час обговорення муніципальної стратегії Києва, політики та експерти підняли низку важливих та болючих для столиці питань. Зокрема, чому інвестори побоюються вкладати кошти у здавалося б перспективні проекти та як застрахувати вкладників від рейдерства? Докладніше про це – у відеорепортажі Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=XLJzXzNb4Yo

Як наголосив під час зустрічі народний депутат України Борислав Береза, ключовою проблемою Києва наразі є те, що люди, які представляють інтереси жителів столиці у Київраді – це саме ті забудовники, представники олігархату чи великого бізнесу, які зацікавлені виключно у своїх прибутках.

Прикладів рейдерських захоплень бізнесу в Києві чимало. Серед найвідоміших – блокада будівництва ЖК «Патріотика на озерах» міськими чиновниками, про яку на прес-конференції згадував чи не кожен. За словами екс-міністра ЖКГ Олексія Кучеренка, КМДА сьогодні некерована і вплинути на її рішення важко навіть вищим органам виконавчої влади.

Нагадаємо, КМДА всіма силами бореться за ласий шматок землі біля озер в Дарницькому районі, що попередня влада дозволила забудувати банку Аркада. Невдовзі планується зведення житлового масиву з допомогою залучених банком від інвесторів коштів. Щоб виграти війну за територію, в хід йде будь-яка зброя: рішення мерії про нібито незаконність забудови, блокади «ручними» громадськими організаціями, провокації.

Зазначимо, ЖК «Патріотика на озерах» став лідером онлайн-голосування серед столичних забудов за версією киян. Нагороду забудовник отримав заслужено: «Мені здається, що це практично майже ідеал будівництва того середовища для середнього класу, до якого ми всі йдемо», - зазначив віце-президент Київської організації Національної спілки архітекторів України Георгій Духовичний.

І хоч суд на боці забудовника, це не зупиняє міських чиновників. Тож інвестори продовжують шукати підтримки на всіх рівнях.

Другие новости