ПоддержатьУкраїнська

Гордон пояснив, хто сприяв його інтерв'ю з Гіркіним та Поклонською

StopCor
StopCor

StopCor

Гордон пояснив, хто сприяв його інтерв'ю з Гіркіним та Поклонською

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що його інтерв'ю з терористом Ігорем Стрєлковим (Гіркіним) проходило "за співдружності" із українськими спецслужбами.

"Інтерв'ю з Наталею Поклонскою та з Ігорем Гіркіним були зроблені мною в співдружності з українськими спецслужбами. Ці інтерв'ю ніколи до цього не робив ніхто і ніколи ніхто в Україні не опитував ні Поклонську, ні Гіркіна щодо зради і злочинів, які були скоєні за участю цих людей на території України.

Флешки з матеріалами цих інтерв'ю знаходяться в Гаазі, ці свідчення Поклонської та Гіркіна стануть одним з основних показань на процесі у справі про анексію Криму і розв'язуванні кривавої бійні на Донбасі.

Щойно перший заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов, який займається Кримом і Донбасом, опублікував від імені Генпрокуратури подяку мені, Дмитру Гордону, за допомогу Україні у розслідуванні гучних подій у Криму та на Донбасі", йдеться у відеозверненні Гордона.

Він закликав учасників мітингу, які прийшли під офіс його видання, прибрати розмальовані вивіски та асфальт до 9 ранку. Гордон назвав протестну акцію незаконною.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости