ПоддержатьУкраїнська

Горковенко подав до суду на Зеленського через своє звільнення

StopCor
StopCor

StopCor

Горковенко подав до суду на Зеленського через своє звільнення

Призначений п’ятим президентом України Петром Порошенком член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко подав до суду на президента Володимира Зеленського через про звільнення. Горковенко вважає своє звільнення незаконним. Відповідний пост журналіст опублікував на своєму Фейсбуці.

https://www.facebook.com/100000829056947/posts/2247538295283784?sfns=xmwa

«Як і обіцяв, сьогодні подав до суду на Президента України. Вимагаю визнати дії Володимира Зеленського протиправними. Позовна заява розписана на 9-ти сторінках.

По-перше, Укази скасовувати не можна, навіть коли комусь дуже хочеться чи колеться. По-друге, це сьогодні пан Президент видав "Указ про скасування Указу", а завтра дасть вказівку розстріляти прямо на Хрещатку тих, хто йому не подобається. Таке в нашій історії ми вже проходили. Тому, читайТЕ!», - написав Горковенко.

Нагадаємо, 24 травня президент Володимир Зеленський скасував укази свого попередника Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на подібну посаду Володимира Горковенка. Відповідні укази були опубліковані на сайті глави держави.

Другие новости