ПоддержатьУкраїнська

Гороскоп на 15 травня: яким знакам життя готує сюрпризи

StopCor
StopCor

StopCor

Гороскоп на 15 травня: яким знакам життя готує сюрпризи

15 травня доведеться добре побігати, аби щось вдалося. Справи рухатимуться дуже повільно. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Дратуватиме низька результативність, день виявиться напруженим, - говорить астролог. - Надвечір втома валитиме людей з ніг. Тому оточуючі погано контролюватимуть свої емоційні реакції. Це треба враховувати. Не вступайте у суперечки з новими знайомими. З'ясовувати стосунки не час. Довіряйте здоровому глузду. Стримуйте бажання якомога швидше досягти бажаного. Життя готує сюрпризи для Близнюків і Левів. Не будьте егоїстами. Не вимагайте від коханих цілковитої уваги. Вони мають немало щоденного клопоту. Згляньтеся на це".

Овен

Контролюйте рух грошей. Виникатимуть помилки у підрахунку вартості товарів і послуг. Перераховуйте здачу на ринку.

Телець

Справи рухатимуться непогано. Проте надлишку грошей не буде. Ведіть помірковану фінансову політику.

Близнюки

Розпочинається вдалий фінансовий період. Докладіть зусиль для покращення свого матеріального становища.

Рак

На втілення нових ідей у життя ваших фінансових ресурсів не вистачатиме. Вирахуйте необхідну суму. Залучіть до справи однодумців.

Лев

Очікувані кошти надходитимуть вчасно. Коливання ринкових цін помітно не впливатиме на ваш бюджет.

Діва

Гроші спливатимуть швидко. Але так само швидко ви знаходитиме спосіб покрити чергову нестачу коштів. Шукайте додаткові засоби економії.

Терези

Пильнуйте за роботою посередників. Вони можуть скористатися вашою необізнаністю у справах. Очікуваного заробітку не отримаєте.

Скорпіон

Фінансові проблеми, які виникатимуть протягом дня, доведеться долати самотужки. Розраховувати на чиюсь підтримку не слід.

Стрілець

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости