ПоддержатьУкраїнська

Гороскоп на 20 травня: на кого чекає фінансовий успіх

StopCor
StopCor

StopCor

Гороскоп на 20 травня: на кого чекає фінансовий успіх

20 травня – день творчого натхнення. На світ з'являться справжні шедеври. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Реалізовуйте давно виношувані задуми, - говорить астролог. - Покладайтеся на свою інтуїцію. Цієї середи вона не підведе. Не варто влаштовувати змагань і силовими методами вирішувати проблеми. Зірки сприятимуть тим, хто залагодить усе мирно. Фінансовий успіх чекає на Левів і Водоліїв. Не можна фарбувати волосся. Воно потребуватиме підживлення. Бажано висушувати голову без використання гарячого фена".

Овен

Операції купівлі-продажу не принесуть очікуваних заробітків. Додаткових внесків потребуватиме дім. Не залишайте без нагляду працюючі електроприлади.

Телець

Ви можете власноруч зашкодити своєму бюджету. Зберігайте поміркованість під час здійснення грошових операцій. Уважно рахуйте. Не довіряйте сліпо рекламній інформації.

Близнюки

Очікувати матеріальної підтримки з боку партнерів не слід. Розраховуйте на власні можливості. Роботу з цінними паперами краще відкласти.

Рак

Свідомо збалансувати свій бюджет ви не зможете. Зовнішні обставини диктуватимуть вам кожен економічний крок. Підкоріться. Вплинути на цей процес буде складно.

Лев

На вас чекає фінансовий виграш. Це буде випадкова удача у розіграші чи високі преміальні. Підтримуйте добрі стосунки з шефом. Не загубіть свій гаманець.

Діва

Не бажано намагатися залагодити майнові конфлікти. Уникнути збитків не вдасться. Зведіть до мінімуму фінансову діяльність. Не руште свої заощадження.

Терези

Скрутно буде з грошима. Від виїздів та розваг краще відмовитися. Пам'ятайте про необхідність щоденних витрат. Не допускайте повного спустошення гаманця.

Скорпіон

Це не ваш день. Іти на співбесіду з метою працевлаштування не час. Обіцяні гроші вам не платитимуть. Знижується інтенсивність продаж. Вигідно вкласти кошти не вдасться.

Стрілець

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости