ПоддержатьУкраїнська

Гороскоп на 21 травня: астролог назвала знаки-везунчики

StopCor
StopCor

StopCor

Гороскоп на 21 травня: астролог назвала знаки-везунчики

21 травня – день напередодні молодика. Знижується працездатність. Швидко наставатиме втома. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Основну увагу в цей день слід приділити своєму здоров'ю, - говорить астролог. – Прислухайтеся до самопочуття. Проведіть профілактичні процедури чи лікування. По можливості відкладіть важку роботу. Стримуйте надмірну дратівливість. Займіться спортом. Виходьте у справах заздалегідь, щоб не доводилося поспішати і хвилюватися через спізнення. Цінуйте справжні людські чесноти. Не возвеличуйте себе над оточуючими. Зверхнє ставлення до партнерів відштовхне їх від вас. Везунчиками себе відчують Близнюки і Стрільці".

Овен

Наприкінці дня ви не дорахуєтесь помітної суми. Не виявляйте безпечності у поводженні з фінансами. Відмовтеся від безцільної прогулянки по крамницях.

Телець

Ваші ресурси обмежені. Замість вечірнього відпочинку доведеться додатково попрацювати. Не варто відмовлятися від підробітку.

Близнюки

Не шкодуйте коштів на підтримання здоров'я. Навіть якщо найближчим часом помітних прибутків не передбачатиметься.

Рак

Неприємних несподіванок не очікується. Справи рухатимуться у звичайному режимі. Погоджуватися на нову пропозицію про фінансове співробітництво не варто.

Лев

Добрий заробіток цього дня поки що залишатиметься лише на папері. Одержати гроші ви зможете трохи згодом. Похід по крамницях відкладіть до вихідних.

Діва

Розраховуйте лише на себе. Фінансової підтримки годі чекати. Розмір заробітку буде малим. Господарюйте економно.

Терези

Відмовтеся від пошуку додаткових джерел заробітку. Подумайте про раціональне використання наявних ресурсів. Придбане у цей день взуття не носитиметься довго.

Скорпіон

Приходу грошей доведеться ще почекати. Ви прагнутимете романтичних пригод. Активно листуйтеся у соцмережах. Хтось із нових знайомих полонить ваше серце.

Стрілець

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости