ПоддержатьУкраїнська

Громадянин Польщі пропонував українським прикордонникам 50 злотих за вивезення дитини

StopCor
StopCor

StopCor

Громадянин Польщі пропонував українським прикордонникам 50 злотих за вивезення дитини

Прикордонники запобігли спробі незаконного вивозу дитини громадянином Польщі.

Прикордонники затримали громадянина Польщі, який пропонував незаконну грошову винагороду аби вивезти за кордон сина без дійсних дозвільних документів від матері. Про це повідомили у прес-службі Львівського прикордонного загону.

Учора вранці, у пункті пропуску "Шегині", що на кордоні з Польщею, на виїзд з України прибув 37-річний громадянин Польщі зі своїм сином, який має українське громадянство.

На паспортний контроль поляк надав нотаріально завірену заяву матері хлопця, громадянки України, згідно з якою вона надавала дозвіл на вивезення сина за кордон.

Однак термін дії заяви закінчився ще у 2015 році, про що було повідомлено батька та попереджено про не пропуск дитини через державний кордон.

Громадянин не погодився із таким рішенням прикордонників і запропонував інспектору якимось чином домовитись і все ж таки незаконно випустити хлопця з України.

Свої прохання він вирішив "підкріпити" грошовою винагородою, на що натякнув прикордоннику. Громадянина було попереджено про можливу відповідальність за дачу хабара службові особі, на що він не зважив, а дістав кошти у сумі 50 польських злотих та спробував "презентувати" їх військовослужбовцю.

За спробу дачі хабара громадянина затримано, дії його зафіксовано, також прикордонники направили повідомлення працівникам Нацполіції про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі". Наразі проводиться розбір.

Другие новости