ПоддержатьУкраїнська

Громадянин Узбекистану намагався підкупити українських прикордонників

StopCor
StopCor

StopCor

Громадянин Узбекистану намагався підкупити українських прикордонників

Сьогодні вночі прикордонники Бердянського загону в контрольному пункті "Чонгар" виявили у чотирьох громадян Узбекистану відсутність спеціальних дозволів. За зменшення терміну заборони в'їзду на територію України один з порушників запропонував 500 рублів РФ хабара.

Про це повідомив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Максим Сорока.

Іноземні громадяни рухались з тимчасово окупованої території, на яку вони потрапили, порушуючи чинне законодавство України через один із тимчасово закритих пунктів пропуску. Встановленим порядком прикордонники прийняли рішення не пропустити їх на материкову частину України та заборонити в'їзд на 3 роки.

Але, під час складання документів щодо непропуску та постановки штампу "Заборона в'їзду", один із порушників запропонував прикордонникам 500 рублів РФ за зменшення терміну заборони з 3 років до 6 місяців.

На таку пропозицію українські військовослужбовці відповіли відмовою та зафіксували цей факт, а в подальшому направили повідомлення до Національної поліції.

Нагадуємо, що згідно із законодавством України потрапити на тимчасово окуповану територію АР Крим іноземці та особи без громадянства можуть тільки через діючи контрольні пункти в'їзду — виїзду "Каланчак", "Чаплинка" та "Чонгар" за наявності дійсних паспортних документів та спеціального дозволу.

Другие новости