ПоддержатьУкраїнська

13 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

13 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях та в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме +10...+19 градусів, удень +22...+31. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, південних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У північних областях буде сонячна погода. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +14...+17, удень температура – від +23 до +29 градусів. Вітер північний, західний, північно-західний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+19 градусів, удень повітря прогріється до +24...+31. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +13...+18 градусів. Денна температура повітря становитиме від +26 до +30. Вітер північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У східних областях – сонячна погода. У регіоні переважно без опадів. Уночі температура повітря +11...+16 градусів, денна становитиме +25...+29. Вітер західний, північний і північно-західний, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У західних областях прогнозується сонячна погода, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +10...+16 градусів, удень стовпчики покажуть +22...+28. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Карпатах – сонячна погода, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13, удень – до +26 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – сонячна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+17 градусів, удень – до +26...+31. Вітер північний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

Другие новости