ПоддержатьУкраїнська

Хіба ревуть воли, як ясла повні – селяни бунтують проти керівництва агрофірми «Маріампольська»

StopCor
StopCor

StopCor

Хіба ревуть воли, як ясла повні – селяни бунтують проти керівництва агрофірми «Маріампольська»

Черговий агроскандал на Кіровоградщині. Сусідні підприємства процвітають та отримують мільйонні прибутки, а от «Маріампольській», як качечці з відомого анекдоту, завжди щось заважає: то сільськогосподарська техніка застаріла, то працівників забагато, навіть погода заважає нормальній врожайності. У чому ж справжня причина настільки разючих відмінностей між підприємствами одного регіону – дізнались журналісти «Стоп Корупції».

Можливо, справа у неефективному керівництві? «Коли я побачив оприлюднені протоколи, і коли я побачив, що підприємство збиткове, кожен рік падіж 110-100 голів худоби – цього реально бути не може», - коментує Олександр Поворознюк директор ТОВ «Агрофірма П’ятихатська», - «Чого люди збунтувались? Там до людей просто починає доходити, що вони б повинні багатіти, так як багатіли всі».

Та найцікавіше далі. «Робили свою роботу, але не підтримували їхніх сварок, зборів. Нас не допустили до роботи бо сказали – ви не будете працювати в агрофірмі», - згадує екс-працівник СВК «Агрофірма Маріампольська» Сергій Федорко. Його колишній колега Віталій Рудой додає: «Вони вирішили, що все це село належить їм, а хто проти – ми виженемо, а хто за нас – ще підкупимо їх. Навіть мені загрози надходили».

Тобто тих, хто не боявся говорити про мізерні зарплати та неефективне управління – просто звільнили. А тих, хто підтримував підозрілі справи, керівництво агрофірми навпаки заохочує.

Усі подробиці скандальної ситуації – у новому випуску «СтопКору:

https://youtu.be/B7DDuyJ-gGc

Другие новости