ПоддержатьУкраїнська

Хвилю зради через часткову евакуацію родин дипломатів розганяти не треба - Клімкін

StopCor
StopCor

StopCor

Хвилю зради через часткову евакуацію родин дипломатів розганяти не треба - Клімкін

Як передає Укрінформ, про це ексміністр закордонних справ Павло Клімкін написав у Фейсбуці.

“Пропоную не розганяти хвилю зради від новин про часткову евакуацію родин американських дипломатів або відмову деяких авіакомпаній від нічних стоянок в Києві. Вони діють за своїми правилами та завжди перестраховуються. Але дипломати ходять на роботу, а літаки літають, ніхто нас не полишає”, - написав колишній очільник МЗС.

За його словами “Російська пропаганда розганяє, що в Україні багато хто пакує валізи, але в самих біржа впала на 12% і далі падатиме. В нас така ж історія, і це частина стратегії Кремля: перекрити нам доступ до фінансових ринків і перевести українську економіку в стан колапсу на фоні рекордних цін на енергоносії”.

Він додав, що паніка цьому тільки сприятиме.

Клімкін закликав українців не піддаватися паніці, але й не “розслаблятися”.

За його словами, поки тривають переговори США та РФ, ймовірність прямої масштабної атаки менше, Кремль діятиме неочікувано, піднімаючи ставки, але не хотітиме втратити шанс на саміт зі США.

“Тому "без паніки", але й без гасел "все в нас добре". І те, й інше працює на Росію”, - закликав Клімкін.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 24 січня лише чотири держави повідомили МЗС України про наміри здійснити евакуацію членів родин і частини співробітників або дозволити їм добровільно залишити українську територію: США, Велика Британія, Австралія та Німеччина.

Джерело: Укрінформ

Другие новости