ПоддержатьУкраїнська

Ідеальна підлога: показали 20 ідей дизайну вітальні21

StopCor
StopCor

StopCor

Ідеальна підлога: показали 20 ідей дизайну вітальні21

Найчастіше у вітальні кладуть на підлогу ламінат. Це ідеальне співвідношення ціни і якості.

За дубовий паркет середнього класу заплатите в два рази дешевше, ніж за паркетні підлоги з екзотичних дерев. Його довговічність може збільшити циклювання. Це метод відриву верхнього шару і повторного покриття його лаком. Така процедура дорога, але вигідна в разі дерев'яного паркету. Замість заміни всього підлогового покриття ви можете оновити його на 30% від вартості.

Також у вітальні на підлозі може бути плитка. Це особливо поширене рішення, коли вітальня з'єднана з відкритою кухнею. Щоб домогтися бажаного ефекту однорідності в обох кімнатах, на підлогах укладають плитку.

Якщо зважилися на цей матеріал обробки, то фахівці з дизайну інтер'єру рекомендують плитку для вітальні в світлих, теплих тонах або в узорах, що імітують дерево. Крім того, вона має один великий недолік - від такого покриття постійно віє холодом. Рішення проблеми - підігрів підлоги, але це дороге вкладення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яскрава вітальня: як вдало поєднати модний салатовий колір

В даний час на ринку з'явилося кілька нішевих рішень, які отримують все більше послідовників. Одним з них є пробкова підлога, яка поглинає шум і забезпечує високий комфорт при ходьбі.

Існує багато видів пробкових підлогових покриттів: від панелей, дощок до пробкових підлогових покриттів. Ціна приблизно така як за ламінат.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости