ПоддержатьУкраїнська

Кабмін подав апеляцію на рішення суду про відновлення Бочковського на посаді голови ДСНС

StopCor
StopCor

StopCor

Кабмін подав апеляцію на рішення суду про відновлення Бочковського на посаді голови ДСНС

Кабінет міністрів України, Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій подали апеляційні скарги на рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови ДСНС. Про це повідомив УНН його адвокат Ігор Федоренко.

“Апеляційна скарга подана. Якщо не помиляюся, то на 19 червня призначено її розгляд”, — повідомив адвокат.

Федоренко уточнив, що подано три апеляції на рішення суду про відновлення Бочковського на посаді голови ДСНС — від Кабінету міністрів, Міністерства внутрішніх справ та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Водночас він додав, що розгляд в апеляційній інстанції не припиняє виконання судового рішення у даній категорії справ.

Як повідомляв УНН, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Сергія Бочковського з посади голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Згодом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що не бачить підстав для поновлення Бочковського на посаді.

7 травня Бочковський подав заяву до Мін’юсту про примусове поновлення на посаді голови ДСНС.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року під час засідання уряду були затримані голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький за 208 статтею КК України (затримання на місці скоєння злочину).

Другие новости