ПоддержатьУкраїнська

Київські депутати прирівняли добровольців до учасників АТО: "за" проголосувало 87 депутатів з 120

StopCor
StopCor

StopCor

Київські депутати прирівняли добровольців до учасників АТО: 'за' проголосувало 87 депутатів з 120

Щойно стало відомо про доленосне рішення КМДА, за яке вдалося проголосувати з другої спроби під тиском українських добровольців і активістів.

Тепер українські добровольці, які найпершими встали на захист країни під час путінської агресії на сході, але з тих чи інших причин не вступили до лав ЗСУ, тепер прирівняні до учасників АТО, повідомляє "Діалог.UA".

Питання розглядалося важко. Емоції зашкалювали, навіть сутички були. Депутати планували взяти за основу і пізніше доопрацювати пропозицію члена ВО "Свобода" Сиротюка, який був категорично проти зволікання в цій важливій справі. Він вимагав, щоб поправки та зауваження були внесені сьогодні, відразу в процесі обговорення. Депутати чинили спротив, але в залі з'явилися громадські активісти.

Після перерви київська міська рада знову повернулася до розгляду рішення по добровольцях і нарешті проголосувала рішення, яке від неї чекали.

Рішення передбачає надання військовослужбовцям добровольчих батальйонів соціальних прав і гарантій від міської влади. Також буде створена комісія з надання статусу учасника АТО при Київраді.

Другие новости