ПоддержатьУкраїнська

Командування ООС закликало мешканців Лисичанська не залишати домівок без нагальної потреби

StopCor
StopCor

StopCor

Командування ООС закликало мешканців Лисичанська не залишати домівок без нагальної потреби

Командування Об'єднаних сил закликає мешканців Лисичанська не залишати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами. 

Як повідомляє прес-центр ООС, такий заклик обумовлений проведенням 31 липня та 01 серпня превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам, передає Depo.Донбас.

"У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов'язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та ін.)" – йдеться у повідомленні.

Командування зазначає, що усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані Командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

"Ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергових служб", – зазначається у повідомленні.

Другие новости