ПоддержатьУкраїнська

РосЗМІ віднесли пляжі Криму у список кращих секретних місць світу

StopCor
StopCor

StopCor

РосЗМІ віднесли пляжі Криму у список кращих секретних місць світу

Російські ЗМІ віднесли 3 кримські пляжі до кращих секретних місць світу. А втім, автори рейтингу щиро дивуються, чому на анексований півострів досі не навідуються туристи.

Новину повідомляють російські ЗМІ.

За даними видання РИА Новости Крым, одразу три пляжі кримського півострова потрапили до рейтингу кращих секретних місць відпочинку в світі. Відповідний рейтинг представив російський сервіс з пошуку самостійних подорожей Skyscanner.

Мова йде про піщану косу Беляус, Генеральські пляжі Керчі й берег на мисі Тарханкут.

"10 кілометрів білих піщано-черепашкових пляжів, прозора вода – не таким собі уявляєш пляж в Євпаторії. Не дивно, що Беляуську косу називають кримськими Мальдівами, дивує тільки те, що людей тут все ще майже немає", – зазначила автор рейтингу Карина Байрамова.

Всього у списку фігурує 48 кращих місць. Варто зазначити, що серед секретних місць відпочинку опинились пляжі Іспанії, Італії, Кіпру, Туреччини, Таїланду, Росії та інших країн.

Як повідомлялось раніше, з часів незаконної анексії Криму півострів перестали відвідувати туристи. 2018 рік не став виключенням. Так, у Мережі почали глузувати з провального курортного сезону. Також раніше стало відомо, що кримські пляжі роздерибанила російська еліта.

Другие новости