ПоддержатьУкраїнська

"Летючі сараї", – дизайнер з РФ Артемій Лебедєв образив Україну і жертв Boeing 737

StopCor
StopCor

StopCor

'Летючі сараї', – дизайнер з РФ Артемій Лебедєв образив Україну і жертв Boeing 737

Відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв в день аварії в Ірані українського пасажирського літака Boeing 737 виступив з кричущою заявою. Він образив загиблих в авіакатастрофі та всю Україну.

Російський дизайнер Артемій Лебедєв в день аварії в Ірані Boeing 737 в унісон з російською пропагандою кинувся звинувачувати Україну в події. Відео заяви оприлюднили у Facebook на сторінці "Роісся24".

Лебедєв виключив можливість того, що український літак був збитий. Зробив він це в максимально образливій формі, обматюкавши та образивши Україну.

"Сьогодні падає український "Боїнг", і відразу купа теорій змови, що його збили, що це ППО, тири-пири. Це все повна ху*ня." Боїнг "МАУ", "Міжнародних авіаліній України", злетів з Тегерана і через 5 хвилин у нього загорівся двигун. Мабуть, він уже в повітрі почав розвалюватися, горіти і так далі. Коротше, йому прийшла пи*да. Він просто впав. Це просто технічна несправність. Судячи з того, який авіапарк є, то це все летючі сараї, і, швидше за все, економиться там на всьому, на чому тільки можна, купуються якісь ліві запчастини. Авіація – не найсильніша сторона сучасної України", – заявив Лебедєв.

Варто зауважити, що крах Boeing 737 став першою авіакатастрофою в історії МАУ, яка була заснована ще в 1992 році. Літак, що впав в Ірані, був 2016 року випуску і пройшов техобслуговування за 2 дні до трагедії.

Другие новости